Narty Austria Free Skipass

Freski są to specjalne wczasy narciarskie z karnetem na narty gratis. Taka oferta obowiązuje tylko w konkretnych tygodniach sezonu narciarskiego. Najczęściej są to grudniowe oraz marcowe terminy (czyli te na początku i końcu sezonu).

narty skipass

źródło: pixabay.com

Główną zaletą takiego wyjazdu na narty jest atrakcyjna cena. Tygodnie, w których możemy skorzystać ze skipasu, są zazwyczaj mniej atrakcyjne dla Austriaków, więc Free Skipass można nazwać ofertą sezonową. Nie oznacza to jednak, że wybierając Free Skipass, warunki śniegowe nie będą dobre, ponieważ w wielu ośrodkach w grudniu i marcu pokrywa śnieżna jest całkiem imponująca. Szczególnie w marcu warunki na narty są bardzo przyjazne, po całym sezonie ratrakowania pokrywa śnieżna jest bardzo ciekawa, dodatkowo w tym czasie możemy cieszyć się dłuższym dniem na stoku i dużą ilością słońca.

Wybierając ofertę Free Skipass, tak samo, jak w przypadku normalnej oferty musimy dokładnie przyjrzeć się ofercie oraz biuru, które ją oferuje. Nie wiele regionów organizuje oficjalnie Free Ski, jednak to właśnie dzięki temu, że biuro ma ugruntowaną pozycję na rynku, jest w stanie wynegocjować dla swoich klientów bardzo przyzwoitą ofertę.

Wybór Free Ski to świetna alternatywa dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił na zagranicznych stokach, jednak nie chcą „zbankrutować”. Zazwyczaj oferty tego typu dostępne są w najbardziej obleganych biurach w okresie zimowym, natomiast taka rezerwacja nie jest możliwa w czasie indywidualnej rezerwacji. Dlatego też najpierw warto wybrać wiarygodne biuro, a następnie wybrać interesująca nas ofertę Free Ski.

skipass

źródło: pixabay.com

Austria-na-narty.pl oferuje specjalny pakiet, w którego skład wchodzi 7 noclegów w hotelu, a także wyżywienie typu BB lub HB(bądź nocleg w apartamencie bez wyżywienia). Takie rozwiązanie ma wiele zalet np. gwarancja 7 noclegów w wygodnym hotelu bądź apartamencie, w tej samej cenie otrzymujemy także 6-dniowy skipass narciarski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *